Usługi

  Stomatologia estetyczna:        

Nowość - medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej:

Mezoterapia: jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Skutecznie pielęgnuje skórę przywraca jej świeży młody wygląd. Poprawia nawilżenie, wygładza zmarszczki, redukuje oznaki starzenia się. Jest to zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek leczniczych na: twarz, szyje, dekolt, ręce. Głownie za pomocą mikro nakłuć wykonywanych podskórnie i śródskórnie.

Osocze bogato płytkowe: jest to substancja otrzymywana z własnej krwi pacjenta, która jest bardzo bogata w czynniki wzrostu przez co, stymuluje komórki macierzyste do regeneracji. Wstrzykując osocze bezpośrednio odpowiednie warstwy skóry przyspieszamy proces regeneracji i odnowy tkanek, pobudzamy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Po zaaplikowaniu osocza w odpowiednie partie skóry widzimy wyraźny proces odnowy skory.

Toksyna botulinowa: wstrzykiwanie botoksu zwanego Toksyną botulinową działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe. Toksyna wiąże się z błoną presynaptyczną płytki motorycznej i blokuje wydzielanie acetylocholiny, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowują się. Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenia toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą, w której podano zastrzyk. Po zabiegu jest widoczne odmłodzenie, ujędrnienie skory, brak bruzd na czole, redukcja zmarszczek w okolicy ust a także zniwelowanie kurzych łapek.

Peelingi Medyczne: Peeling kwasem jest zabiegiem głęboko oczyszczającym skórę zarówno twarzy, jak i ciała, przeprowadzanym w celu redukcji zmarszczek powierzchniowych, przywrócenia jej elastyczności i jędrności oraz w leczeniu trądziku pospolitego i blizn po trądzikowych. Zadaniem peelingu jest również usuwanie przebarwień.

Peeling kwasem jest wykorzystywany w zabiegach zarówno powierzchniowego jak i głębokiego złuszczania skóry. Peeling powierzchniowy służy poprawie jej napięcia oraz jest metodą walki z trądzikiem pospolitym, natomiast głębokie złuszczanie ma działanie odmładzające, niweluje blizny zanikowe, ułatwia usuwanie znamion, a także zmniejsza efekty innych zaburzeń pigmentacyjnych. Peeling lekarski to zabieg estetyczny, którego celem jest intensywne złuszczenie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej.

Zebiegi przeprowadza się z zastosowaniem kwasu glikolowego, kwasu trójchlorooctowego TCA oraz kwasu migdałowego: mandel 60 plus, mandel S, mandel T.

Wypełniacze: Najlepszym wypełniaczem jest kwas hialuronowy, który odpowiada za wiązanie wody przez co utrzymuje prawidłową jędrność skóry. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest bardzo dużo, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. Okolo 40 roku życia brakuje 50% potrzebnego kwasu hialuronowego, wtedy skóra traci zdolność wiązania wody i tworzą się zmarszczki. Usuwanie zmarszczek polega na podaniu brakującego kwasu hialuronowego do skory w postaci wstrzyknięć. Wypełniacze stosujemy do bruzd nosowo wargowych, modelowania policzków, powiększania ust, wypełniania zmarszczek okolicy ust a także doliny łez.

Nasze usługi
  • Stomatologia zachowawcza
  • Endodoncja
  • Stomatologia estetyczna
  • Stomatologia dziecięca
  • Chirurgia szczękowa
  • Protetyka
  • Periodontologia
  • Leczenie pod mikroskopem
  • Zdjęcia RTG
  • Medycyna Estetyczna

Kontakt

Prywatna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gabinet Stomatologiczny

Al. Żeromskiego 52
84-120 Władysławowo

Telefony:
+48 58 674 6136   (w godzinach pracy)
+48 604 084 713